Obecnie w całej Europie jak i na świecie prym wiodą domy pasywne o niewielkiej powierzchni zabudowy, jednak służące wieloma współcześnie wymaganymi funkcjami pomieszczeń, cieszące oko nowoczesną architekturą i otwarciem na otaczający je krajobraz.

Do łask powróciły tereny otwarte, które zamiast ciasnej zabudowy podmiejskiej lub jeszcze ciaśniejszego zagospodarowania przestrzeni odpowiedniego dla dużych miast oferują przestrzeń widokową. Duże okna, niezmącone firanami, tak zwanymi „zazdroskami” czy kotarami nie mają już tylko wpuszczać światła, a kiedy trzeba ochraniać nas przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. Obecnie przeszklone ściany pełnią raczej funkcję okien na świat, które mają umożliwiać nam odbieranie zewnętrznego piękna i doświadczenie go w bezpiecznych, komfortowych wnętrzach. Czasem jednak z różnych przyczyn nie możemy pozwolić sobie na właśnie takie mieszkanie czy dom.

Apartamenty turystyczne w Zakopanym jako perełki współczesnej architektury.

Jak apartamenty w Zakopanym mogą sprostać naszym oczekiwaniom piękna i estetyki?

Niezależnie od pogody czasem warto jest posiedzieć przed kominkiem oddając się rozmyślaniom nad najróżniejszymi tematami lub po prostu kontemplacji otaczającego nas krajobrazu. W dzisiejszym tempie świata i pracy potrzebujemy miejsc, które swoją harmonią, doskonałym projektem, świetną grą barw i detali, i w końcu zjawiskowym wykończeniem o niebywałej wręcz jakości pozwolą nam na chwilę oderwać się od trosk dnia codziennego.

Na stronie apartamenty Zakopane znajdziesz propozycje miejsc, które urzekną Cię swoją prostą, a jednocześnie niespotykanym wręcz kunsztem wykonania. Projekt pochodzący z rąk Jaka Karpiel-Bułecka Marcina Steidlema – światowej sławy architektów wnętrz i budynków wzbudza zachwyt u nawet największych sceptyków nowoczesnej architektury. Całość kompleksu ma dostęp do wielu szlaków turystycznych oraz wyróżnionych restauracji. Koncept powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, ale też tych nieco prostszych, którzy marzą o spędzeniu weekendu w ekskluzywnym miejscu.