Jeśli chcemy sprawdzać na bieżąco, co dzieje się z linkami czy są zaindeksowane to, z jakiego programu czy aplikacji skorzystać?

Do wyboru mamy wiele rozwiązań, ale jeśli zależy nam na urządzeniu bardzo łatwym w obsłudze i dostępnym wszędzie gdzie tylko jesteśmy to index checker bulk nie ma sobie równych. To aplikacja dostępna online, a zatem nie trzeba się zajmować jej instalacją. Można na spokojnie korzystać z niej na telefonie czy tablecie. Jest do tego bardzo dobrze przystosowana, dlatego im wcześniej uda nam się ją przetestować tym lepiej. Monitorowanie indeksacji jest bardzo ważne. Trzeba wiedzieć czy boty Google były u nas na stronach. Jeśli nie były to musimy znaleźć tego przyczynę. Te strony internetowe, które w najbliższym czasie mają być pozycjonowane muszą być zaindeksowane. Inaczej nie byłoby sensu brać się za jakiekolwiek pracy z tym związane. To, dlatego w pierwszej kolejności sprawdzamy zaindeksowanie i jeśli wszystko się zgadza to będziemy mogli brać się za pozostałe prace. Przy stornach pracy jest bardzo dużo, dlatego jeśli skorzystamy z aplikacji do monitorowania to, chociaż część tych zadań będzie dla nas o wiele łatwiejsza do wykonania.


Boty Google bardzo często wchodzą na strony i sprawdzają treść.

Jeśli coś nie jest tak jak trzeba to mogą nie zaindeksować strony, a zatem trzeba będzie to sprawdzać. Monitorowanie na bieżąco strony ma sens, bo jeśli widzimy, że nagle część podstron zniknęła to trzeba coś z tym zrobić. Korzystając z bulk index checker wiemy od razu, co się dzieje. To nam pomaga, dlatego ta aplikacja powinna być obowiązkowa dla osób, które się zajmują stronami internetowymi. Wybierając tę aplikacje szybko się przekonamy, że do tej pory traciliśmy na inne programy czas. Już nigdy więcej nie zamienimy jej na żadną inną. Opinie o aplikacji są bardzo pozytywne, co oznacza, że trzeba będzie się tym bliżej zainteresować. Skoro czeka nas dużo pracy czy stronach internetowych to trzeba sobie pomóc i trzeba testować wspominaną aplikacje online.