Producent MYR Ceramica oferuje trzy odcienie i dwa wykończenia płytek wielkoformatowych o rozmiarze 60×120 cm.

Płytki Icon w dwóch odcieniach szarości Gris i Perla imitują powierzchnię betonu, cementu, natomiast płytki Status Grafito mają stylistykę i wykończenie przypominające granit w odcieniu antracytu z jasnymi żyłkami, spękaniem. Niezależnie od tego, czy masz wyróżniającego się faworyta z asortymentu MYR Ceramica, czy też wybierzesz mieszanie odcieni lub wykończeń, te płytki oferują nieskończone możliwości projektowania estetycznych i eleganckich wnętrz.

Płytki w odcieniach szarości w formacie 60x120 cm

Płytki producenta MYR Ceramica do wnętrz nowoczesnych

Oprócz łazienek, jednym z najpopularniejszych miejsc, w których stosuje się płytki o wyglądzie kamieni w domu, są kuchnia oraz przedpokój. Zazwyczaj są to obszary o dużym natężeniu ruchu i są podatne na zalanie, zabrudzenia, dlatego płytki gresowe są idealnym wyborem ze względu na ich trwałość, odporność i łatwość czyszczenia. Z pewnością odpowiednio dobrane płytki mogą wprowadzić elegancję i styl do naszych wnętrz. Matowa powierzchnia daje płytkom wrażenie głębi, pomieszczenia stają się bardziej ciepłe i przytulne.

Możesz używać płytek MYR Ceramica zarówno na ścianach, jak i podłodze w łazience, aby uzyskać wyrafinowany i spójny wygląd. Możesz podkreślić strefę prysznica czy umywalki płytkami w kolorze grafitowym Status Grafito, aby uzupełnić jaśniejsze odcienie płytek Icon Gris lub Icon Perla, dzięki czemu mogą się one wyróżniać, wprowadzić do łazienki nieco koloru. Jaśniejsze odcienie płytek Icon są idealne, aby nadać wnętrzom piękny i delikatny wygląd, jednocześnie nawiązując do industrialnego, minimalistycznego lub skandynawskiego stylu.

Jasne odcienie szarości w połączeniu z industrialnym, betonowym stylem tworzą wyjątkowe płytki, które są idealne do dekorowania nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych, a znajdziesz je na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/MYR-Ceramica/7745. Oprócz walorów estetycznych, płytki są produkowane z gresu rektyfikowanego, który ma wiele właściwości użytkowych, pozwala na zastosowanie minimalnej fugi. Gres to wytrzymały materiał, który doskonale nadaje się do użytku w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, wilgotnych lub w zmieniających się temperaturach.