O tonerach, tuszach do drukarek wiemy praktycznie wszystko, drukarki to nasz nieustanna pasja od wielu długich lat obecności na rynku poligraficznym. Jeżeli szukacie Państwo tonerów, tuszów do swojej drukarki, to trafiliście Państwo pod właściwy adres naszego sklepu internetowego: DRUK-POL Kraków https://druk-pol.pl

Bogate, stale poszerzane portfolio, oferowanych produktów przez DRUK-POL

W naszej firmowej ofercie posiadamy wszechstronną gamę tuszów i tonerów, zarówno oryginalne produkty, jak i certyfikowane- wysokiej jakości zamienniki do wielu urządzeń, ogólnoświatowych-globalnie dostępnych marek drukarek. Nie ma dla nas większego znaczenia, jakiego typu posiadasz sprzęt drukujący, w domu, czy firmie albo w instytucjach państwowo- szkolnych. Ponieważ zajmujemy się dystrybucją nabojów (kanistrów) laserowych (tusz sproszkowany) oraz tuszów konwencjonalnych (tradycyjnych atramentowych) .

Pozostałe – usługi dodatkowe świadczone przez DRUK-POL Kraków

Nasza firma oferuje również Państwu usługi tj.;

Fachowe doradztwo w sprawie zakupu odpowiednich tuszów oraz tonerów, a także odrębnych potrzebnych akcesoriów do Państwa sprzętu drukującego, np. dobór odpowiedniego rodzaju ryzy papieru (standard: 500 papierowych arkuszów- kartek w 1 opakowaniu)/

Całkowicie bezpłatny odbiór i profesjonalną utylizację zużytych już materiałów eksploatacyjnych. Ekologia w kulturze i naszej strategii firmowej, to jeden z najwyższych „EKO filarów” -priorytetów w naszej działalności -na rynku poligraficznym w Polsce.

Dowóz zamówieniowych produktów (cała Polska) , również do siedziby Państwa firmy wraz z zachowaniem dogodnego terminu oraz godziny odbioru zamówienia (po uprzednio wcześniejszym kontakcie i ustaleniu szczegółów -realizacji zamówienia).

Szeroki asortyment, prowadzimy sprzedaż uzupełnień do drukarek do takich modeli drukarek jak: HP, Brother, Lexmark, Canon, Konica Minolta, Samsung i innych przodujących, czołowych producentów.

Co nas odróżnia od pozostałych firm, na tle konkurencji?

Bez zbędnych formalności – pełny firmowy minimalizm: Nie marnujemy więcej papieru, niż jest to wymagane, wszystkie niezbędne formalności wypełniamy i wysyłamy drogą elektroniczną, jednocześnie nawiązując długotrwałą współpracę biznesową u podstaw ekologicznej strategii.

Pełna opieka serwisowa: Wspieramy Klientów w aspekcie obsługi technicznej sprzętu drukującego, rzetelnie i uczciwie doradzamy (porównujemy zastosowane rozwiązania) oraz optymalizujemy, analizujemy możliwe koszty eksploatacji.

Przyjazne podejście do każdego człowieka, z pełnym szacunkiem: Należycie i dość starannie dobieramy pracowników do naszego zespołu z działu obsługi Klienta, dzięki temu przekłada to się na niepodważalną jakość oraz szybkość rozwiązywania problemów i spełniania potrzeb naszego Klienta.

Naprawy i wsparcie oraz gwarancja: Problemy i wszelkie usterki techniczne ściśle powiązane z działaniem (eksploatacją) sprzętu drukującego rozwiązujemy w najkrótszych możliwych, realnych terminach napraw.Wszystkie nasze usługi oraz przedstawione produkty zostały objęte gwarancją, która zapewnia Naszym Klientom pełne bezpieczeństwo oraz komfort podczas użytkowania sprzętu.

Atrakcyjne ceny: Nieustannie dostosowujemy (optymalizujemy) koszty wytwarzania materiałów, aby równocześnie oferować w 2in1, czyli cena razem w parze z nienaganną jakością.

DRUK-POL Kraków to wydruk zawsze z klasą, z jakością oraz jego trwałością, niezależnie od papieru i używanego sprzętu do druku . Nasi konsultanci z przyjemnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi na Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami