Właściciele aut, którzy chcieliby je odnowić, mogą udać się do firm zajmujących się detailingiem pojazdów.

Dzięki temu możemy zadbać o wnętrze, jak również o karoserię pojazdu, usunąć wszystkie trudne zabrudzenia, wypolerować lakier, aby auto wyglądało jak nowe. Warto zwrócić uwagę, iż firmy posiadają specjalistyczny sprzęt, środki chemiczne, które pozwalają na łatwe usuwanie nawet trudnych plam, dzięki temu mogą profesjonalnie zadbać o nasze auto.

Profesjonalne wyposażenie dla firm detailingowych

Akcesoria do detailingu auta firmy Benbow

Jednym z producentów akcesoriów dla firm zajmujących się detailingiem jest Benbow, może zaoferować różnego rodzaju końcówki, pistolety służące do nakładania środków czyszczących, może być to przykładowo pistolet piorący, który wytwarza pianę. Pistolety tego typu mogą wykorzystywać rotacje, dzięki czemu piana łatwiej będzie docierała do zabrudzeń. Będzie rozpraszała brud, olej, można je zastosować w przypadku czyszczenia posadzek w serwisach samochodowych. Oferowane są także zestawy do prania tapicerki, mogą być to specjalne końcówki dołączane do sprężarki, mogą wykorzystywać pojemnik na środki piorące. Dostępne są również zestawy do odkurzania, które zasysają brud do odkurzaczy przemysłowych, dzięki czemu możemy szybko wyczyścić tkaniny na fotelach samochodowych, wycieraczki. Są to zestawy, które mogą posiadać różnego rodzaju końcówki pozwalające na bardzo dokładne wyczyszczenie wnętrza auta.

Dostępnych jest także wiele modeli pistoletów lakierniczych Benbow, są to pistolety wyposażone w kubek, podłączone do sprężarki, pistolety tego typu pozwalają na bardzo równomiernie nakładanie lakieru. Dodatkowo w zestawach możemy znaleźć miarki z podziałką, sitko lakiernicze, dzięki czemu łatwo odmierzymy odpowiednią ilość lakieru, jak również usuniemy zanieczyszczenia. Jest to sprzęt używany w zakładach blacharskich, lakierniach, posiadają one standardowy rozmiar dyszy 1,4 mm, zbiornik o pojemności 600 ml.

Wiele akcesoriów Benbow służących do lakierowania, detailingu, prania tapicerki znajdziemy na stronie https://grupaurban.pl/product-category/producenci/benbow/. Jest to sprzęt wysokiej jakości, który sprawdzi się doskonale nie tylko w serwisie samochodowym, ale także w naszym garażu. Dzięki temu będziemy mogli profesjonalnie umyć auto, zadbać o wszystkie detale, jak również uzupełnić braki w lakierze.