Branża e-commerce rządzi się własnymi zasadami, o czym z pewnością wie każdy sprzedawca, który to właśnie z nią związał swoją działalność.

Dla internetowego klienta istotna jest nie tylko dobra cena i wysoka jakość produktu, ale również sprawna, bezproblemowa dostawa, dzięki której będzie mógł otrzymać zamówiony towar szybko i bez zbędnych komplikacji. Nie bez znaczenia jest także szeroki wybór – im bogatszy asortyment e-sklepu, tym lepiej!

Chcąc cieszyć się większym uznaniem ze strony konsumentów i dynamicznie budować własną markę, nie można zatem tej kwestii zbagatelizować. Rzecz jasna oznacza to, że w e-commerce nie powinno się stronić od nowoczesnych rozwiązań – często jest to najlepszy sposób, aby zyskać realną przewagę nad konkurencją.

Jakie zalety ma Allegro paczka w RUCHu?

Allegro jest dla większości polskich e-sprzedawców jednym z podstawowych kanałów sprzedaży, dlatego tego serwisu nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. Starając się odpowiedzieć na potrzeby współczesnych klientów, Allegro rozpoczęło współpracę z kioskami RUCHu, pozwalając swoim użytkownikom na korzystanie z nowych, szybkich oraz wygodnych opcji dostawy. Allegro paczka w RUCHu cieszy się dużą popularnością także ze względu na swoją dostępność – kioski RUCHu obejmują obecnie 2500 miejsc w całym kraju, co daje 2500 punktów, z których można odebrać swoje zamówienia.

Wprowadzając tę opcję to własnego sklepu, można liczyć na realny wzrost zainteresowania ofertą. Allegro paczka w RUCHu bez wątpienia czyni dostępne aukcje bardziej atrakcyjnymi, jednak należy mieć na uwadze to, że każda nowa funkcjonalność wymaga stosownej obsługi. Na to również istnieje dobra odpowiedź, a mianowicie profesjonalne oprogramowanie do zarządzania sprzedażą internetową, takie jak system ErpBox, który uczyni ten proces o wiele mniej czasochłonnym.

Jakie możliwości zapewnia integracja Allegro z systemem ErpBox?

Integracja ErpBox z kontem Allegro jest bardzo szybka, a otwiera przed sprzedawcą znacznie szersze perspektywy w zakresie sprawnej i wygodnej obsługi wysyłek. Oto wybrane możliwości tego oprogramowania:

  • pobieranie etykiet,    
  • generowanie protokołu nadania,    
  • wysyłanie przesyłek.

Warto podkreślić także to, że system ErpBox dysponuje znacznie szerszym zakresem funkcji oraz przydatnych integracji – również z innymi, dużymi marketplace, takimi jak eBay czy Amazon. Chcąc poznać pełen zakres opcji zapewnianych przez ten program, warto skorzystać z darmowego, 21-dniowego okresu próbnego – wystarczy założyć bezpłatne konto ErpBox!